Bio obchod > Výživové doplnky > Zdravé nápoje a drinky > Šťava GOJI BIO Wolfberry 250ml

W-GOJIS250

Šťava GOJI BIO Wolfberry 250ml


100% šťava z plodov kustovnice čínskej.

Balenie: 1 ks 250 ml

Predaj ukončený
Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Informácie o produkte

100% šťava z plodov kustovnice čínskej.

Posledné kusy skladom, dopredaj!

Šťava Goji Wolfberry sa vyrába z plodov kustovnice čínskej, ktorá sa pestuje v čínskej provincii Ningxia, ktorá je vyhlásená najkvalitnejšou goji na svete.

Goji patrí medzi jedny z najvýživnejších plodov na našej planéte. Majú obsah až 18 druhov aminokyselín (vrátane všetkých ôsmich najdôležitejších), 21 stopových minerálov, sú bohatým zdrojom karotenoidov a zo všetkých známych potravín na svete majú skoro najvyšší podiel vitamínu C.

Kustovnica čínská obsahuje:

  • 11 základných a 22 stopových minerálov
  • 6 základných vitamínov
  • 5 nenasýtených mastných kyselín
  • početné fenolové pigmenty (fenoly)
  • početné aminokyseliny
  • 8 polysacharidov a 6 monosacharidov
  • beta-sitosterol a ďalšie fytosteroly
  • 5 karotenoidov

Šťava GOJI sa získava najšetrnejším studeným procesom lisovania čerstvých plodov goji. Pri spracovávaní je kladený najvyšší dôraz na kontrolu a uchovávanie mimoriadnych vlastností plodov goji. Na jeden liter 100% goji šťavy potrebujeme spracovať 6 kg zrelých plodov goji.

Nutričné hodnoty v 100 ml:
Energia: 396 kJ / 95 kcal; Tuky: 4.2 g – z toho nasýtené mastné kyseliny 1.0 g; Sacharidy: 12,3 g - z toho cukry 11.1 g; Bielkoviny: 2.5 g; Soľ: 0,01 g, Vláknina: 1.2 g; Vitamín C: 118 mg; Vitamín E: 1.38 mg; beta-karotén: 10.0 µg; Retinol: 2.00 µg; Sodík: 410 mg; Vápnik: 160 mg

Krajina pôvodu: Čína, provincia Ningxia

Značka: Wolfberry
EAN:8594158033659

Charakteristika produktu

Cholesterol   Doplnky stravy pre šport a fitness   Posilnenie imunity   Potencia, sexuálne zdravie   Superpotraviny   Zdravá pečeň   Zdravé srdce a cievy   Zdravý zrak  

Draslík   Provitamín A   Selén   Vápnik   Vitamín B2   Zinok   Železo  

Zloženie

100% šťava z kustovnice čínskej, BIO. Na jeden liter 100% goji šťavy potrebujeme spracovať 6 kg zrelých plodov goji.

Dávkovanie a použitie

Odporúča sa zjesť 10-20g goji denne. Plody Goji je možné konzumovať priamo ako drobný snack. Rovnako je možné pridávať ich cereálnych zmesí, kaší, jogurtov, ovocných koktejlov alebo smoothies. V číne sa tradične pripravuje Goji ako čaj, po vylúhovaní je možné plody zjesť.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť