Bio obchod > Výživové doplnky > Prírodné vitamíny > Fin VitaBtabs 150tbl

BTABS150

Fin VitaBtabs 150tbl


Kyselina listová a B vitamíny, vrátane B12

Balenie: 1 ks 150 tabliet

Informácie o produkte

Kyselina listová a B vitamíny, vrátane B12

VitaBtabs obsahuje kyselinu listovú a B vitamíny, vrátane B12. Spotreba vitamínov radu B sa zvyšuje napríklad v tehotenstve, počas dojčenia, u ťažko pracujúcich ľudí. Sú dôležité pre obranyschopnosť organizmu, pre krvotvorbu, pre normálnu funkciu nervového systému. Nízka hladina B vitamínov bola zaznamenaná napr. u seniorov, rekonvalescentov, u žien užívajúcich hormonálnu antikoncepciu, môže sa prejaviť emočnou nevyrovnanosťou, častými prasklinami v kútikoch úst alebo nechutenstvom.

Kyselina listová podporuje krvotvorbu, je vhodná pri pocitoch únavy, stará sa o psychiku, prispieva k funkcii imunitného systému, u tehotných žien je dôležitá pre rast a vývoj plodu. Vitamín B12 prispieva k tvorbe červených krviniek, k normálnej činnosti nervovej sústavy, k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Vitamín B3 podporuje normálny energetický metabolizmus, stará sa o stav slizníc. Vitamín B1 je prospešný pre správnu činnosť srdca. Vitamín B2 prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku. Vitamín B5 pozitívne pôsobí na mentálnu činnosť. Vitamín B6 napomáha regulácii hormonálnej aktivity, prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteínu (býva nazývaný 'cholesterolom 3. tisícročia').

Výživový doplnok.
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Značka: Finclub
EAN:6428300006081

Charakteristika produktu

Anémia / chudokrvnosť   Posilnenie imunity   Pre seniorov   Proti depresiám a stresu   Zdravé sliznice a pokožka   Zdravý spánok   Zdravý zrak  

Vitamín B1   Vitamín B12   Vitamín B2   Vitamín B3   Vitamín B5   Vitamín B6   Vitamín B9  

Zloženie

Jedna tableta obsahuje:
18 mg vitamínu B3;
4 mg vitamínu B5;
2,2 mg vitamínu B6;
1,6 mg vitamínu B2;
1,4 mg vitamínu B1;
300 mikrogramov kyseliny listovej;
30 mikrogramov biotínu;
3 mikrogramy vitamínu B12;
264,5 mg kukuričného škrobu.

Dávkovanie a použitie

1 tableta denne, nalačno
Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar

Finclub Fin VitaB12tabs 60 tabliet

Vitamín B12 v podjazykovej forme..

18.00  16.90 €
Finclub Fin VitaK2+D3tabs 60 tabliet

Kombinácia vitamínov K2 a D3 pre zdravé kosti...

42.00  39.90 €


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť