Bio obchod > Výživové doplnky > Zelený jačmeň > Zelený balíček - Mladá pšenica + Jačmeň Plus

BALICEK03

Zelený balíček - Mladá pšenica + Jačmeň Plus


Mladá pšenica a mladý jačmeň obohatený o morské riasy v cenovo výhodnom balíčku

Balenie: 1 sada 2x80g

Predaj ukončený
Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Informácie o produkte

Mladá pšenica a mladý jačmeň obohatený o morské riasy v cenovo výhodnom balíčku

Balíček obsahuje tieto výrobky:
http://www.biocesta.sk/bio-obchod/mlada-psenica-80g/
http://www.biocesta.sk/bio-obchod/mlady-jacmen-plus-80g/


Mladá pšenica BIO 80g rieši problémy s gastritídou, zápalom žalúdka a čriev, žalúdočnými vredmi a pálením záhy. Výrazne prispieva k zlepšeniu imunity a zníženiu chronickej únavy, podporuje znižovanie hmotnosti, peristaltiku čriev i liečbu celulitídy, účinne pomáha neutralizovať metabolické prekyslenie organizmu, priaznivo ovplyvňuje hladinu hemoglobínu, krvný tlak i hladinu cholesterolu, zásobuje pečeň a ľadviny dôležitými látkami pomáha proti nádche, bronchitíde a ďalším chorobám dýchacieho ústrojenstva a prispieva k posilneniu endokrinného systému, k neutralizácii toxínov a karcinogénov.

Svieži zelený nápoj z mladého jačmeňa s pridaným práškom z morských rias obsahuje unikátnu kombináciu živín: vitamíny A, B1, B2, B6, E, kyselinu listovú, minerály (kremík, železo, draslík, vápnik, horčík, zinok atd.), enzýmy, aminokyseliny, antioxidanty, bioflavonoidy a ďalšie látky a to v ideálnych pomeroch, ktoré napomáhajú ich vstrebávaniu a využitiu v organizme. Takmer polovicu jeho hmotnosti tvoria aktívne enzýmy, ktoré spolu s chlorofylom účinne podporujú ako šetrnú detoxikáciu, tak i hojivé procesy. Chlorofyl navyše pomáha liečiť chudokrvnosť a zlepšiť distribúciu kyslíka k bunkám a tkanivám. Vďaka tomu mladý jačmeň pomáha telu navracať vitalitu a bojovať s dôsledkami únavy a stresu, prispieva k celkovému ozdraveniu organizmu a jeho ochrane pred nepriaznivými vplyvmi prostredia.

PSENICA-80G JACMENP-80

Značka: Nástroje zdravia
ID:1385

Charakteristika produktu

Odkyslenie organizmu   Posilnenie imunity   Superpotraviny   Zdravé trávenie   Zelené potraviny  

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť