Bio obchod > Výživové doplnky > Extrakty a špeciálne prípravky > Sirup ŽENŠEN sladený fruktózou 250ml

SIRUP-ZENSEN250

Sirup ŽENŠEN sladený fruktózou 250ml


Posilňuje imunitný systém, činnosť pečene a obličiek, vitalitu a sexuálnu potenciu.

Balenie: 1 ks 250 ml

Predaj ukončený
Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Informácie o produkte

Posilňuje imunitný systém, činnosť pečene a obličiek, vitalitu a sexuálnu potenciu.

Ženšen - Všehoj ženšenový (Panax ginseng) Zlepšuje hojenie ožiarených a zapálených tkanív, zlepšuje stav pri anémii, diabete, zápalu žalúdočnej sliznice, neurasténii, pohlavnej impotencii a mužskej neplodnosti, zlepšuje chuť do jedla, odstraňuje žalúdočná nevoľnosť, uplatňuje sa ako pomocný prostriedok pri liečbe niektorých typov nádorového bujnenia, pri zápaloch čriev, hnačkách, kŕčoch, reumatizme a bolestiach hlavy. Zlepšuje duševné pochody (koncentráciu, pamäť, duševné pracovnú výkonnosť) a životný elán, výrazne spomaľuje starnutie tkanív, stimuluje imunitné funkcie, zvyšuje fyzickú a športovú výkonnosť, zlepšuje stavy depresií, strachu.

Sirupy Klášterní officína sú schválené Štátnym zdravotným ústavom ČR. Sú sladené fruktózou (jednoduchým ľahko stráviteľným cukrom) a sú vhodné aj pre diabetikov.

Klášterní officína nadväzuje na tradíciu stredovekých kláštorných lekární. Cieľom tejto českej firmy je znovuobjavenie tradičných a overených receptúr a tiež finančná podpora obnovy významného kultúrneho a duchovného centra - Benediktínskeho kláštora v Rajhradě pri Brne.

Značka: Klášterní Officína
EAN:8595240700091

Charakteristika produktu

Anémia / chudokrvnosť   Doplnky stravy pre šport a fitness   Posilnenie imunity   Potencia, sexuálne zdravie   Pre diabetikov   Proti bolestiam hlavy   Proti depresiám a stresu   Zdravé močové cesty   Zdravé srdce a cievy   Zdravé trávenie   Špeciálne sirupy  

Zloženie

Fruktóza, pitná voda, bylinné extrakty, kyselina jablčná, kyselina askorbová (vitamín C), sorban draselný.

Dávkovanie a použitie

2 až 3x denne 3 lyžičky (15ml), deti od 3 rokov 2 až 3x denne 2 lyžičky (10ml).
Nie sú známe prípady predávkovania.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar


Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky potraviny treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť