Bio obchod > Bio kozmetika > Vlasová kozmetika > Šampóny a kondicionéry > Aloe Vera Sprej na vlasy 200ml

Aloe Vera Sprej na vlasy 200ml

Aloe Vera Sprej na vlasy 200ml


Sprej na vlasy s Aloe Vera, olivovým olejom a bylinnými výťažkami

Balenie: 1 ks 200 ml

Informácie o produkte

Sprej na vlasy s Aloe Vera, olivovým olejom a bylinnými výťažkami

Vlasový Aloe Vera sprej v maximálnej miere využíva výživných vlastností obsiahnutých prírodných látok.

Vďaka mimoriadnym účinkom čerstvého Aloe Vera, vzácneho extra panenského olivového oleja, oleja z pšeničných klíčkov, nechtíka záhradného, glycerínu a harmančeka môže byť tento sprej použitý vo všetkých prípadoch, keď slnko alebo vietor podráždi vlasy i pokožku.

Sprej osvieži a blahodarne pôsobí nielen na vlasy, ale aj na pleť (a to i v prípade začervenania), ponechá ich hladké a zamatové po dlhú dobu.

Obnovuje prirodzenú krásu vlasov, regeneruje vlasovú pokožku, čo je veľmi dôležité pre rast vlasov.

Osobná skúsenosť:
Výborný pri pobyte pri mori! Keď sa po kúpaní opláchnete sladkou vodou, nasprejujte si vlasy vlasovým sprejom (prípadne možno použiť iba sprej, keď nie je v blízkosti sprcha). Vlasy sú potom jemné a svieže, nezostanú tvrdé po soli.

Je ideálne, ak vás hnevjú vlnité vlasy. Po použití šampónu a hair spreja už nemusím používať sérum na narovnanie vlasov. Stačí umyť vlasy šampónom, ešte mokré postriekať sprejom a vysušiť fénom, vlasy zostanú nádherne rovné.

Krajina pôvodu: Taliansko

Značka: Finclub
ID:1186

Charakteristika produktu

Zdravé vlasy a nechty  

Aloe vera   Harmanček   Nechtík lekársky   Olej z pšeničných klíčkov   Olivový olej  

Zloženie

Gél z Aloe Vera Barbadensis*,
Olea Europaea (extra panenský olivový olej)*,
olej z pšeničných klíčkov*,
extrakt z nechtíka lekárskeho,
rastlinný glycerín,
extrakt z rumančeka lekárskeho.

* Z ekologického poľnohospodárstva

Kozmetika Finclub Aloe Vera

Natura & Benessere, taliansky dodávateľ 100% prírodnej kozmetiky s Aloe Vera pre fínsku značku Finclub sa od roku 1988 zaoberá výskumom a vývojom riešení pre lepšiu kvalitu nášho života prírodnou cestou. Jedným z ich najdôležitejších cieľov, keď vyvíja nový produkt, je nielen získať skvelý výsledok, ale tiež plne rešpektovať vlastnosti pokožky. Garantujú vysoký štandard kvality ich výrobkov, pretože im záleží na každej etape výrobného cyklu. Všetky kroky ekologického výrobného cyklu sú certifikované spoločnosťami (inšpekciami) ECOGRUPPO ITALIA a NATURE. Ide o veľmi dôležité certifikáty, ktoré zaručujú kvalitu ako spoločnosti, tak výrobkov.

Natura & Benessere dohliada na kompletný proces výroby. Od zasadenia semien rastlín až po konečný výrobok. A to všetko na vlastnej certifikovanej organickej farme, kde nepoužívajú žiadne chemikálie alebo pesticídy. Rastliny pestujú podľa starodávnych tradícií - tak ako to kedysi robili starí Rimania. Dávajú tiež prednosť ručnému zberu, pretože umožňuje zachovávať všetky mimoriadne aktívne zložky, ako nutričné, tak aj liečivé, ktoré rastliny v sebe zahŕňajú. Tieto skutočnosti sú nesmierne dôležité, pretože účinnosť Aloe Vera produktov závisí práve na čistote rastlín, ich pestovanie, na metóde spracovania a spôsobu konzervácie.

Natura & Benessere na vývoji nových produktov spolupracuje s Centro di Cosmetologia na Universita di Ferrara a tiež s Dipartimento di Scienze na Universita di Pavia.

Všetky produkty rady Finclub Aloe Vera:

  • neobsahujú parabény
  • sú s prírodnými a hypoalergénnymi konzervantami
  • bez alkoholu
  • použité sú prírodné a neagresívne vône
  • neobsahujú SLS (Sodium Laureth Sulfate)
  • neobsahujú vazelínu a parafín
  • nie sú testované na zvieratách
  • všetky sú vytvorené tak, aby plne rešpektovali vlastnosti pokožky

Aloe Vera Finclub kozmetika

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar

Nimbový kondicionér Thera Neem 360ml

Thera neem kondicionér je doplnený jojobový olej a pšeničné bielkoviny. Panthenol pôsobí proti štiepeniu končekov vlasov..Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť