Lifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300g

Kolagén s príchuťou MALINY. Aktívna starostlivosť o kĺby, chrupavky, pokožku, vlasy a nechty.

Lifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300g

29.00,-   s DPH 

Balenie: 1 bal 300 g

  bal 


Oznamujeme cteným zákazníkom, že z dôvodu čerpania dovolenky u našich dodávateľov bude tovar odoslaný po 19.8.2022, výnimočne aj skôr.

Tovar ste pridali do nákupného košíka 🙂

Dostupnosť

Skladom u dodávatela

Expedícia

Do 2 dní

Cena dopravy

Poštovné grátis od 50 €

 
Dodávateľ

NIGMA

Lifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300g

Kolagén s príchuťou MALINY. Aktívna starostlivosť o kĺby, chrupavky, pokožku, vlasy a nechty.

Prečo LIFEBOOST® ACTIVE COLLAGEN?

Máte radi aktívny život, šport a rekreáciu? Chcete mať krásnu pleť a zdravé vlasy?

Preto by sme nemali podceňovať starostlivosť o kĺby, chrupavky, pokožku, vlasy a nechty. Zvyčajne problémy začíname riešiť až s prichádzajúcimi bolesťami alebo inými ťažkosťami.

ACTIVE COLLAGEN obsahuje komplexné zloženie, ktoré zabezpečuje nie len zdravie kĺbov ale pomáha udržiavať zdravú a hebkú pokožku, vlasy a nechty.

Glukosamín a Chondroitín pomáhajú udržiavať kĺbovú flexibilitu a mobilitu. Sú potrebné pre štruktúru crhupaviek a iných spojivových tkanív. Vitamín C prispieva k správnej regenerácii a tvorbe kolagénu. MSM pomáha udržiavať správne hodnoty keratínu vo vlasoch, pokožke a nechtoch.

Vitamínový mix skupiny B ti dodá energiu a podporí Vašu imunitu. Vitamín E sa zúčastňuje pri tvorbe červených krviniek.

Vyrobené na Slovensku

Značka: LIFEBOOST
ID:1968

Zloženie produktu

Lifeboost Kolagén

Dávkovanie a použitie

Veľkosť 1 dávky - 1 odmerka (10 g)

Upozornenie: UDRŽUJTE MIMO DOSAHU DETÍ. Pred použitím prekonzultujte s kvalifikovaným zdravotným profesionálom, hlavne počas tehotenstva, dojčenia alebo pri zdravotných problémoch počas užívania liekov na predpis. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nepoužívajte pokiaľ je ochranná fólia poškodená. Produkt nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie užívať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladovanie: Držte v chladnom suchom mieste s teplotou do 25°C. Udržujte veko pevne uzavreté. Nevystavujte produkt nadmernému slnečnému žiareniu, teplote alebo vlhkosti

O značke LIFEBOOST®

Značka LIFEBOOST sa zrodila z myšlienky, vytvoriť výživové doplnky, vyrábané priamo na Slovensku, ktoré spĺňajú všetky predpoklady zdravých, vysoko kvalitných a cenovo dostupných produktov.

LIFEBOOST výživové doplnky sú vhodné pre deti od troch rokov, pre ľudí preferujúcich vegánsku stravu, sú vyrábané bez cukru, tuku, laktózy, bez gluténu a bez GMP.


Lifeboost
Lifeboost piktogramy

Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke pre produkt Lifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300g sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky Lifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300g treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

K tomuto produktu sa doteraz vyjadril 1 návštevník.
Priemerná známka 5 z 5.

Lifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300gLifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300gLifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300gLifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300gLifeboost ACTIVE COLLAGEN RASPBERRY kolagén v prášku 300g
Super chuť, výborná rozpustnosť a ľahká strávitelnosť. Vrelo odporúčam!
Anonym, 21.09.2021


Prírodné vitamíny

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Prírodné vitamíny