Bio obchod > Bio kozmetika > Ústna a zubná kozmetika > Nimbová ústna voda Thera Neem 473ml

Nimbová ústna voda Thera Neem 473ml

Nimbová ústna voda Thera Neem 473ml


Prevencia kazivosti zubov, zápachu z úst, prispieva k obmedzeniu krvácavosti ďasien a prevenciu áft.

Balenie: 1 ks 480ml

Informácie o produkte

Prevencia kazivosti zubov, zápachu z úst, prispieva k obmedzeniu krvácavosti ďasien a prevenciu áft.

Nimbová ústna voda obsahuje nimbový olej, superkritický extrakt z nimbových listov a bylinné výťažky, ale žiadny alkohol. Pomáha osviežiť dych a v kombinácii s nimbový zubnou pastou THERA NEEM predstavuje ucelenú starostlivosť, ktorá pomáha znížiť riziko vzniku rady problémov v dutine ústnej: Je účinnou súčasťou prevencie kazivosti zubov a zápachu z úst, podporuje správnu funkciu ústnej mikroflóry, má upokojúce a protizápalové účinky a prispieva k obmedzeniu krvácavosti ďasien a prevenciu áft.

Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.

Krajina pôvodu: USA

Značka: ORGANIX
ID:1142

Charakteristika produktu

Zdravé zuby  

Aloe vera   Mäta pieporná   Nimba  

Zloženie

Aqua , Sorbitol , Glycerin ( Vegetarian ) , Aloe barbadensis , Poloxamer 407 , Thymus zygis ( White Thyme Oil ) , Ascorbic Acid , Potassum Sorbate , Mentha piperita , Mentha viridis , Eugenia caryophyllus, Pimpinella anisum.

Dávkovanie a použitie

Vyplachujte alebo kloktajte približne 30 sekund 2 x denne, alebo podľa potreby. Neprehltajte.

Nimbová kozmetika Thera Neem Organix

Nimbová kozmetika Thera Neem je z ekologicky pestovanej nimby. Všetky prípravky sú založené na prírodnej, prevažne bylinnej báze. V Indii, kde sú suché letá a páli horúce tropické slnko, sa stalo tradíciou užívať nimbovu kozmetiku.

Nimbový olej rýchlo uľaví suchej pokožke, pretože sa do nej ľahko vstrebáva, pomáha hojiť jej poškodené vrstvy a umožňuje udržať jej prirodzenú rovnováhu. Tieto vlastnosti umožňujú nimbe obmedziť tvorbu vrások, a to tým, že pomáhajú koži udržovať jej pružnosť.

Nimba dokáže liečiť poškodenie kože spôsobené ultrafialovým žiarením, a tiež dokáže aj predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar

Alkoholový extrakt z nimbových listov Organix 30ml

Alkoholový extrakt z nimbových listov má čistiace, hojivé, protizápalové a antibakteriálne účinky. Pomáha odstrániť ples..

Zubný prášok z nimbovej kôry 28.4g

Jednou z prvých vecí, ktoré si na ľuďoch všimnete, sú ich zuby. Či majú všetky a či sú rovné a biele. Zuby nám toho prez..Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť