Bio obchod > Bio kozmetika > Vlasová kozmetika > Šampóny a kondicionéry > Nimbový šampón Thera Neem 360ml

Nimbový šampón Thera Neem 360ml

Nimbový šampón Thera Neem 360ml


Ukľudňujúci šampón pre všetky typy vlasov a citlivú pokožku.

Balenie: 1 ks 360ml

Informácie o produkte

Ukľudňujúci šampón pre všetky typy vlasov a citlivú pokožku.

Nimbový olej je už od nepamäti používaný k ošetreniu problematickej pokožky. Thera Neem šampón čistí a zjemňuje, obnovuje zdravie - vitalitu vlasov a pokožky. Neobsahuje žiadne škodlivé cehmikálie,mydlo ani syntetické voskové zahusťovadlá. Obsahuje zmes rastlinných zvlhčovačov a Pro Vitamín B5 k podpore rastu silných a zdravých vlasov a zdravej pokožky. Po použití šámponu Thera Neem budete spokojný so vzhľadom a vôňou vaších vlasov.

Nulový obsah: Sodium Laureth, Lauryl Sulfate
Vyrovnané pH.

Značka: ORGANIX
ID:1070

Charakteristika produktu

Nimba   Panthenol  

Zloženie

Melia Azadirachta (Botanical Extract Blend of Certified Organic Neem Leaf), Matricarie Chamomile L (Camomile), Arnica Montana (Arnika), Pinus (Pine Bark), Ocimum Basilicum and Prunus Cerasus (Basil and Cherry Bark), Sodium C14 - C16 Olefin Sulfonate, Polysorbate 20, Decyl Polyglucoside, Lauramide, PEG 7 Glyceryl Cocoate, Melia Azadirachta (Wild Crafted Neem Oil), Glycerin, Sodium Chloride, Panthenol, Citric Acid, Parfum (Grapefruid Fragrance from Essential Oils)

Dávkovanie a použitie

Naneste na vlhké vlasy a vmasírujte do pokožky. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút, potom vlasy dôkladne opláchnite. Pre ešte lepší výsledok použijte náš Thera Neem kondicionér.

Nimbová kozmetika Thera Neem Organix

Nimbová kozmetika Thera Neem je z ekologicky pestovanej nimby. Všetky prípravky sú založené na prírodnej, prevažne bylinnej báze. V Indii, kde sú suché letá a páli horúce tropické slnko, sa stalo tradíciou užívať nimbovu kozmetiku.

Nimbový olej rýchlo uľaví suchej pokožke, pretože sa do nej ľahko vstrebáva, pomáha hojiť jej poškodené vrstvy a umožňuje udržať jej prirodzenú rovnováhu. Tieto vlastnosti umožňujú nimbe obmedziť tvorbu vrások, a to tým, že pomáhajú koži udržovať jej pružnosť.

Nimba dokáže liečiť poškodenie kože spôsobené ultrafialovým žiarením, a tiež dokáže aj predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.

Hodnotenie

Tento produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor na tento produkt ako prvý!

Pridať hodnotenie


Podobný tovar

Nimbový kondicionér Thera Neem 360ml

Thera neem kondicionér je doplnený jojobový olej a pšeničné bielkoviny. Panthenol pôsobí proti štiepeniu končekov vlasov..Zdieľajte informácie o produkte


Naspäť