Zelený jačmeň

Mladý zelený jačmeň je svieži zelený nápoj. Nájdeme v ňom všetky živiny, ktoré telo potrebuje na vytváranie nových buniek, protilátok, hormónov a enzýmov - od vitamínov a minerálov až po aminokyseliny. Mladý jačmeň pomáha zlepšiť trávenie, pôsobí proti zápche a podporuje imunitu a regeneráciu organizmu.

Zelený nápoj z mladého jačmeňa je tiež prevenciou rakoviny a srdcovo cievnych chorôb.

Nebol nájdený žiadny tovar.
Napíšte nám na obchod@biocesta.sk a my sa pokúsime uvedený tovar zabezpečiť. Ďakujeme!Mladý zelený jačmeň


Šetrné spracovanie mladého zeleného jačmeňa zaručuje zachovanie všetkých aktívnych enzýmov, na ktoré je táto rastlina obzvlášť bohatá – obsahuje ich viac než 20 druhov (napr. cytochrom oxidázu, superoxid dismutázu, transhydrogenázu a ďalšie) a tvoria viac než polovicu jeho hmotnosti.

Prášok z mladého jačmeňa ďalej obsahuje celú škálu vitamínov a dokonalý výber minerálov a stopových prvkov v organickej forme. Dôležitý je najmä vysoký obsah betakaroténu, vitamínov C, E, B1, B2, B3, B6, biotínu, kyseliny listovej, kyseliny pantotenovej a cholínu. Pre tieto látky je typické, že sa tepelným spracovaním potravín znehodnocujú, v mladom jačmeni však zostávajú vďaka šetrnému spracovaniu takmer nedotknuté.