Zelené potraviny

Zelené potraviny (green foods) sú dôležitou súčasťou stravovania. Zelené potraviny dokážu telo nielen nasýtiť, ale ho aj očistiť, detoxikovať, regenerovať, tlmiť jeho prekyslenie a posilniť obranný systém človeka. K zeleným potravinám patria cereálne trávy a riasy. Produkty v našom bio obchode sú v bio alebo raw kvalite.

Chlorella | Spirulina | Zelený jačmeň | Mladá pšenica | Alfalfa

Spirulina extra BIO 300g 1200tbl

Bio spirulina pre zdravie srdca a chudnutie bez drastických diét. Výhodné balenie...

26.30  14.90 €Chlorella

Napomáha očistiť a omladiť organizmus, zbaviť telo toxínov a dodať energiu. Chlorella je jedinečný bio produkt pre detoxikáciu organizmu.

Spirulina

Spirulina je modrozelená sladkovodná riasa, ktorá svojím obsahom živín predbehla väčšinu potravín a doplnkov stravy. Tento bio produkt je u žien často používaný na chudnutie.

Mladý zelený jačmeň

Mladý zelený jačmeň je svieži zelený nápoj. Nájdeme v ňom všetky živiny, ktoré telo potrebuje na vytváranie nových buniek, protilátok, hormónov a enzýmov - od vitamínov a minerálov až po aminokyseliny. Mladý jačmeň pomáha zlepšiť trávenie, pôsobí proti zápche a podporuje imunitu a regeneráciu organizmu. Zelený nápoj z mladého jačmeňa je tiež prevenciou rakoviny a srdcovo cievnych chorôb.

Mladá pšenica

Mladá pšenica výrazne prispieva k zlepšeniu imunity a zníženiu chronickej únavy, podporuje znižovanie hmotnosti, peristaltiku čriev i liečbu celulitídy. Nápoj z mladej pšenice tiež pomáha neutralizovať metabolické prekyslenie organizmu.

Alfalfa

Alfalfa predstavuje jeden z najčastejšie používaných prostriedkov proti reumatizmu, pôsobí diureticky a účinne pomáha pri liečbe zápalov močových ciest a prostaty, pomáha spomaľovať starnutie a zvýšiť fyzickú silu a zdatnosť.