Biopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 ml

Prémiový vysokočistený nórsky tekutý rybí olej z treščej pečene - prirodzený a bohatý zdroj OMEGA-3 EPA a DHA, vitamínov A, E, D3

Biopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 ml

Predaj ukončený

Balenie: 1 ks 375 ml

Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Biopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 ml

Prémiový vysokočistený nórsky tekutý rybí olej z treščej pečene - prirodzený a bohatý zdroj OMEGA-3 EPA a DHA, vitamínov A, E, D3

Tento rybí olej je výnimočný jeho citrónovou – bylinnou príchuť (<2%). Dôležitou informáciou je, že jeho obsah tvorí v 98% treščia pečeň. Preto olej obsahuje prirodzený vitamín D3, ktorý je lepšie vstrebateľný na ľudské telo ako jeho syntetická verzia D2.

ÚČINKY

 • Je prevenciou srdcovo-cievnych a mozgových ochorení (zabraňuje praskaniu cievok v tele)
 • Znižuje hladinu triglyceridov (u cukrovkárov) a cholesterolu v krvi (pôsobí protizápolovo)
 • Odstraňuje srdcové arytmie, znižuje vysoký krvný tlak
 • Zabraňuje bolesti kŕčových žíl, kôrnateniu ciev, vzniku trombóz (zlepšuje cievnu elasticitu)
 • Zlepšuje pamäť a mozgové funkcie, podporuje učenie sa a tlmí hyperaktivitu
 • Podporuje rast mozgovej hmoty (posledné mesiace vývoja plodu), ochraňuje bunky pred degeneráciou a starnutím
 • Dostatočné množstvo vitamínu D (prirodzene obsiahnutom v rybom tuku) predchádza tvorbe osteopénie (Osteoporóze predchádza osteopénia – úbytok kostnej hmoty, ubúdajú minerály a narúša sa aj architektúra kosti)

Norsk Tran je originálny produkt pre svoju kvalitu, prirodzenosť bez obsahu umelých farbív a konzervačných látok, bez GMO a geneticky modifikovaných derivátov.

Krajina pôvodu: Nórsko

Značka: BIOPHARMA
EAN:7070643003525

Zloženie produktu

5ml Oleja z treščej pečene obsahuje:

 • Omega 3 1,1 gram
 • DHA 0,6 gram
 • EPA 0,4 gram
 • Vitamín A 250 µg
 • Vitamín D 20µg (800IU)
 • Vitamín E 6 mg
 • Prírodná citrónová aróma, rozmarín, oregano, tymián, klinčeky

Dávkovanie a použitie

Ako prevencia sa odporúča užívanie Omega 3 kyselín aspoň 8 mesiacov v roku (September – Apríl)

Maximálna odporúčaná denná dávka pre dospelého 5 ml / denne.
Maximálna odporúčaná denná dávka pre dieťa 2,5 ml / denne.

Obsah balenia 375 ml: 75 dávok (2,5 mesiaca)

BIOPHARMA

Nórske rybie BIO produkty z oblasti Lofoten a Vesterålen

Biopharma je jednou z popredných nórskych sérií doplnkov stravy a zahŕňa výrobky zo segmentov omega-3, vitamíny a minerály, bylinky a potraviny.

Výroba výrobkov prebieha v podniku Rolvsøy neďaleko Fredrikstadu v jednej z najväčších a najmodernejších tovární severského regiónu na výrobu doplnkov stravy a zdravej výživy. Vyrábajú sa tu doplnky stravy, ktoré sa od roku 1987 neustále modernizujú.

Stanovujeme veľmi vysoké štandardy pre suroviny používané pri výrobe Biopharmaserien a samotná výroba prebieha za najprísnejších požiadaviek na hygienu a bezpečnosť potravín. Máme záujem o zaistenie kvality na všetkých úrovniach a pre našich partnerov stanovujeme prísne požiadavky. Celá naša výroba prebieha v súlade so správnou výrobnou praxou (štandard GMP).

Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke pre produkt Biopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 ml sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky Biopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 ml treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

K tomuto produktu sa doteraz vyjadril 1 návštevník.
Priemerná známka 5 z 5.

Biopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 mlBiopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 mlBiopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 mlBiopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 mlBiopharma Nórsky rybí olej s prírodnou citrónovou príchuťou Norsk Tran 375 ml
Deti mali problém prehltnúť kapsule, preto som hľadala olej v tekutej forme. Tento olej milujú!
Evka, 26.10.2021


Prírodné vitamíny

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Prírodné vitamíny