Body za registráciu

Zaregistrujte sa na stránkach biocesta.sk a my Vám pripíšeme na účet 2 BIOBODY.


Body za nákup

Za každých celých 10 EUR z hodnoty vášho nákupu získate 1 BIOBOD. Ak napríklad nakúpite v našom obchode za 23 EUR a 12 centov vrátane DPH, poštovného a balného, po vybavení Vašej objednávky získate 2 BIOBODY.


Body za Vaše odporúčanie

Odporučte obchod biocesta.sk Vašim známym. Za každý ich nákup môžete získať 1 BIOBOD.

Ako na to? Ako registrovaný a prihlásený zákazník môžete v sekcii "Moji známi" zadať emailové adresy Vašich známych. Ak Vaši známi nakúpia tovar v celkovej hodnote aspoň 10 EUR s DPH, poštovným a balným, získate od nás automaticky 1 BIOBOD. Rozhodujúca je zhoda emailovej adresy, ktorú Vaši známi uvedú pri ich nákupe, s adresou, ktorú ste uviedli v sekcii "Moji známi".


Za Vašu aktivitu...

Pridajte na stránky biocesta.sk Vaše obľúbené recepty na zdravé jedlá a my Vás odmeníme špeciálnymi akciami a darčekmi.


Ponuka tovaru za BIOBODY

Nazbierané BIOBODY je možné u nás vymeniť za vybraný tovar. Ponuka tohto tovaru sa v priebehu roka mení a dopĺňa tak, aby náš vernostný program bol pre našich zákazníkov vždy atraktívny. Ponuku tovaru, ktorý je možné kúpiť za BIOBODY, pripravujeme na kvartálnej báze (4x ročne). Aktuálny zoznam tovaru, ktorý je možné vymeniť za BIOBODY, je uvedený na tejto adrese.


Ako použiť nazbierané BIOBODY?

V objednávke tovaru sa pri vybraných produktoch zobrazí možnosť platiť za tovar nazbieranými BIOBODMI.
Tovar tak získate zadarmo, alebo za symbolickú cenu. V rámci jednej objednávky je možné zakúpiť ľubovoľný počet produktov za BIOBODY a to až do celkovej výšky nazbieraných BIOBODOV. Ďovoľujeme si Vás upozorniť, že BIOBODY z objednávok stornovaných, neprevzatých a nezaplatených, našim zákazníkom nevraciame. Nazbierané BIOBODY sú neprenosné a nie je ich možné zameniť za hotovosť. Platnosť nazbieraných BIOBODOV nie je obmedzená.