Finedrink 2 l - Malina

Chutný a zdravý nápoj plný vitamínov a minerálov pre školákov, športovcov, seniorov i diabetikov

Finedrink 2 l - Malina

Predaj ukončený

Balenie: 1 ks 20 g = 2 litre

Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Finedrink 2 l - Malina

Chutný a zdravý nápoj plný vitamínov a minerálov pre školákov, športovcov, seniorov i diabetikov

Obsahuje vitamíny a minerály, ktoré sú užitočné pre fyzický aj psychický výkon človeka, starajú o jeho obranyschopnosť, sú vhodné pre školákov, športovcov, seniorov i pre diabetikov. Veľmi chutný v každom ročnom období.

Účinné látky v 100 ml nápoja: 40 mg draslíka; 20 mg vápnika, 20 mg sodíka; 20 mg fosforu; 7,6 mg horčíka; 6 mg vit. C; 1,35 mg niacínu; 0,75 mg vit. E; 0,49 mg vit. B5; 0,15 mg vit. B6; 0,12 mg vit. B2; 0,1 mg vit. B1; 0,01 mg biotínu; 15 mikrogramov kys listovej; 5 mikrogramov jódu; 0,07 mg vit. B12; 130 mg inulínu.

Schválené antidopingovým výborom ČR.
Výrobok nie je určený deťom do 3 rokov a osobám s fenylketonúriou.

Výživový doplnok.
Výrobca: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

Značka: Finclub
ID:1217

Výživové doplnky Finclub

Prírodné výživové doplnky Finedrink 2 l - Malina, ktoré vám Finclub ponúka, vyrába spoločnosť Hankintatukku Oy so sídlom v Helsinkách. Táto spoločnosť patrí medzi špičku v oblasti výživových doplnkov a zdravej výživy. Je nositeľom Ceny ministerstva priemyslu a obchodu. Jej výrobky sú posudzované v akreditovaných laboratóriách a výsledky sú sledované Národnou radou zdravia Fínska.

Pri svojich výskumoch používa Hankintatukku Oy svetové databanky a najnovšie vedecké poznatky. Tie sú kombinované s osvedčením, tisíc rokov starých postupov prírodnej medicíny.

Vďaka svojej čistote a polárnemu dňu s dlhodobým slnečným svitom, dáva fínska príroda optimálne podmienky pre pestovanie unikátnych liečivých bylín s vysokým obsahom účinných látok. Rastlinné extrakty, suroviny a produkty prechádzajú niekoľkonásobnou kontrolou.

Výrobný proces zodpovedá GMP (Good Manufacturing Practice - prax dobrej výroby). Spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu výroby a najprísnejšie normy určené pre výrobu prípravkov. Samotný výrobok je potom pod drobnohľadom od výberu surovín až po konečný produkt a po celú túto dobu musí spĺňať niekoľkonásobný systém kontroly kvality. Má svoj rodný list, ktorý ho sprevádza od jeho zrodenia až po expedíciu.

Pestovanie a zber rastlín zodpovedá GAP (Good Agricultural Practice - prax dobrého poľnohospodárstva). Ide o revolúciu v pestovaní rastlín, ktoré sú následne určené pre výrobu výživových doplnkov. Náš výrobca Hankintatukku je jednou z mála spoločností v Európe, ktorá GAP spĺňa a túto prevratnú novinku si môže dovoliť na svojich plantážach uplatňovať. Na rozdiel od GMP, ktoré sleduje a zaisťuje kvalitu produktov pri výrobe, GAP sleduje a zabezpečuje kvalitu rastlín, ktoré sú na výrobu výživových doplnkov používané.

Rastlinka je skrátka sledovaná od semienka až po zber, preto máme záruky, že v našich produktoch boli spracované rastliny, ktoré sú:

  • pestované bez použitia pesticídov
  • ručne zbierané v období, kedy majú najviac účinných látok
  • pestované v ekologicky čistých oblastiach bez použitia chémie
  • spracované veľmi šetrne, okamžite po zbere, aby nedošlo k znehodnoteniu

Hankintatukku veľmi úzko spolupracuje s Výskumným poľnohospodárskym ústavom. Zadáva úlohy, ktoré súvisia s možnosťou pestovania a udomácnenia rastlín vo Fínsku. Po niekoľkých rokoch systematického výskumu tento poľnohospodársky ústav učí farmárov, ako rastliny pestovať a ako sa o ne starať, aby spĺňali tie najvyššie nároky na kvalitu.

Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke pre produkt Finedrink 2 l - Malina sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky Finedrink 2 l - Malina treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Zdravé nápoje a drinky

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Zdravé nápoje a drinky