Superpotraviny

Doprajte si výnimočné superpotraviny a doplnky stravy v BIO, RAW kvalite. Obsahujú veľké množstvo dôležitých živín, sú bohaté na vitamíny a minerály, majú antioxidačné účinky, detoxikačné účinky, dodávajú energiu a podporujú imunitný systém.

Všetky produkty (
)
Nástroje zdravia (
)
Finclub (
)
Cholesterol (
)
Detoxikácia organizmu (
)
Posilnenie imunity (
)
Potencia, sexuálne zdravie (
)
Pre diabetikov (
)
Superpotraviny (
)
Zdravé trávenie (
)
Zdravý spánok (
)
Zelené potraviny (
)
Šport a fitness (
)
Menopauza (
)
Prostata (
)
Zdravá pečeň (
)
Zdravé chudnutie (
)
Zdravé srdce a cievy (
)
Zdravé vlasy a nechty (
)
Zdravá štítna žľaza (
)
Chlorofil (
)
Jód (
)
Vápnik (
)
Vitamín B12 (
)
Vitamín B9 (
)
Železo (
)
Vitamín B6 (
)
Chróm (
)
Draslík (
)
Meď (
)
Vitamín A (
)
Vitamín B1 (
)
Vitamín B2 (
)
Vitamín B3 (
)
Vitamín B5 (
)
Vitamín C (
)
Vitamín E (
)
Zinok (
)


Chia semienka dodajú potrebnú energiu. Obsahujú omega 3 mastné kyseliny, vápnik a fosfor pre zdravý život.

Konopné semienka sú skvelým doplnkom dnešnej stravy, pretože ľudskému organizmu dodávajú nasýtené mastné kyseliny, bielkoviny, minerály a vlákninu. Lúpané konopné semienko má príjemnú orieškovú chuť. Je možné ho pridávať prakticky do všetkých pokrmov pri varení, pečení, ako chutnú prísadu do studených pokrmov, alebo ich využiť ako zdravú pochúťku.

Brusicový prášok je silný prírodný antioxidant pre zdravé obličky a močové cesty.

Chlorella je jedinečný bio produkt pre detoxikáciu organizmu. Napomáha očistiť a omladiť organizmus, zbaviť telo toxínov a dodať energiu.

Spirulina je modrozelená sladkovodná riasa, ktorá svojím obsahom živín predbehla väčšinu potravín a doplnkov stravy. Tento bio produkt je u žien často používaný na chudnutie.

Mladý zelený jačmeň je svieži zelený nápoj. Nájdeme v ňom všetky živiny, ktoré telo potrebuje na vytváranie nových buniek, protilátok, hormónov a enzýmov - od vitamínov a minerálov až po aminokyseliny. Mladý jačmeň pomáha zlepšiť trávenie, pôsobí proti zápche a podporuje imunitu a regeneráciu organizmu.

Mladá pšenica výrazne prispieva k zlepšeniu imunity a zníženiu chronickej únavy, podporuje znižovanie hmotnosti, peristaltiku čriev i liečbu celulitídy. Pomáha neutralizovať metabolické prekyslenie organizmu.

Alfalfa predstavuje jeden z najčastejšie používaných prostriedkov proti reumatizmu, pôsobí diureticky a účinne pomáha pri liečbe zápalov močových ciest a prostaty, pomáha spomaľovať starnutie a zvýšiť fyzickú silu a zdatnosť.

Maca posilňuje organizmus, pomáha zmierniť únavu a zvýšiť psychickú odolnosť, podporuje rast svalovej hmoty a nárast fyzickej i psychickej výkonnosti. Výrazne tiež pomáha pri liečbe impotencie a frigidity. Priaznivo ovplyvňuje akné, osteoporózu, nepríjemné stavy sprevádzajúce menopauzu a ďalšie problémy ovplyvnené hormonálnou nerovnováhou, pomáha zlepšiť imunitu a tiež priaznivo pôsobí na prostatu.