LOGONA Krémová farba na vlasy - gaštanovohnedá 150 ml

100% prírodná farba z rastlinných výťažkov, č.230 gaštanovohnedá

LOGONA Krémová farba na vlasy - gaštanovohnedá 150 ml

13.50,-   s DPH  (pôvodná cena 15.50,- EUR)

Balenie: 1 ks 150 ml

  ks 

Tovar ste pridali do nákupného košíka 🙂

Dostupnosť

Skladom

Expedícia

Do 24 hodín

Cena dopravy

Poštovné grátis od 50 €

 
Dodávateľ

NIGMA

LOGONA Krémová farba na vlasy - gaštanovohnedá 150 ml

100% prírodná farba z rastlinných výťažkov, č.230 gaštanovohnedá

100% prírodná farba z rastlinných výťažkov s dlhotrvajúcim účinkom. Dokonale kryje šediny, dodáva vlasom nádherný lesk a farbu. Výsledný odtieň zavisí od farby vlasov pred farbením. Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky. Bez peroxidu a amoniaku.

Jednoduchá aplikácia
LOGONA krémová farba na vlasy reprezentuje naozaj nový a inovatívny krok vo farbení vlasov. Na základe dlhodobého výskumu a vývoja LOGONA práškových farieb vznikla i nová inovatívna krémová farba pre pohodlie každej ženy. Farby sa nanášajú priamo z tuby a nemiešajú sa s horúcou vodou alebo s čajom.

Pokrytie šedín
Krémová farba dokonale prekrýva šediny vďaka prítomnému minerálu kaolín, ktorý má výborný odmasťovací a čistiaci efekt a tým vlasy dokonale pripraví na farbenie a vlasy lepšie prijímajú farebné pigmenty.

Jednoduché dofarbovanie vyrastených korienkov
LOGONA krémová farba je dlhotrvajúca. U niektorých ľudí je viditeľný rozdiel medzi farbenými vlasmi a vyrastenými korienkami po 4 až 8 týždňoch. Tento problém je oveľa menší ako pri chemicky farbených vlasov. Vďaka krémovej konzistencii je jednoduché aplikovať farbu iba na korienky a dofarbiť vyrastené vlasy. Prírodné farby na rozdiel od chemických vytvárajú oveľa menší rozdiel medzi novozafarbenými vlasmi a vlasmi farbenými skôr.

100% prírodné ingrediencie
LOGONA krémová farba na vlasy obsahuje len čisto prírodné rastlinné farbiace látky z kontrolovaného poľnohospodárstva, hennu, škrupinky z vlašských orechov, rebarboru a harmanček, ktoré farbia vlasy jemne a dávajú vlasom prirodzene vyzerajúci vzhľad. Neobsahuje syntetické farbiace a konzervačné látky, parfémy a ani žiadne agresívne zložky, ako sú amoniak a peroxidy. Každá LOGONA farba je nositeľom certifikovanej známky BDIH ako schválený certifikovaný čisto prírodný produkt.

Jedinečné odtiene
Výsledná farba vzniká kombináciou prirodzenej farby vlasov a prírodnej farby LOGONA. Výsledný odtieň nie je úplne predvídateľný. Svetlé a jemné vlasy sa zafarbia oveľa jednoduchšie a farba je výraznejšia ako pri tmavých vlasoch. Preto sa odporúča vždy pred prvým použitím určitého odtieňa farbu najskôr vyskúšať na pramienku vlasov.

Prírodné farby a trvalá
Farbenie by malo nasledovať vždy po trvalej, nie pred ňou. Pri dodržaní správneho postupu dosiahnete vždy žiadaný výsledok.

LOGONA farby na vlasy a chemické farby
Výsledok použitia prírodnej farby po chemickej farbe môže byť nepredvídateľný. Preto je vždy potrebné najskôr vyskúšať farbu na pramienku vlasov, aby ste zistili váš výsledný odtieň.

LOGONA prírodné farby a farbenie šedín
Všeobecne LOGONA prírodné farby na vlasy sú vhodné na farbenie šedivých vlasov. Ale žiadnym zázrakom nie je možné úplne odstrániť šediny čisto prírodnou farbou. Pri farbení šedín výsledný odtieň je vždy svetlejší ako pri vlasoch bez šedín.

Vyrába Logona Natural Cosmetics, Nemecko

Značka: Logona
EAN:4017645017597

Zloženie produktu

Zloženie (INCI): Aqua (Water), Alcohol denat.*, Coco Glucoside, Glycerin, Montmorillonite, Erythrulose, Lawsonia Inermis (Henna) Extract, Sorbitol, Xanthan Gum, Maltodextrin, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Algin, Sodium Citrate, Citric Acid, Parfum (Essential Oil)**, Linalool**, Limonene**, Eugenol**

*suroviny z kontrolovaného biologického pestovania
** prírodné esenciálne oleje

Logona Natural Cosmetics

Spoločnosť LOGONA zastáva v Nemecku popredné miesto medzi výrobcami prírodnej kozmetiky. Dnes viac ako 200 prírodných produktov nosí znám­ku LOGONA. Všetky LOGONA produkty obsahujú najkvalitnejšie prírodné zložky, ako sú rastlinné oleje, extrakty a esenciálne oleje pochádzajúce z kontrolovaného poľnohospodárstva alebo z certifikovaného zberu vo voľnej prírode.

BIOKOZMETIKA LOGONA

  • Používa pri výrobe svojich produktov len vysokokvalitné ingrediencie pre zdravie pokožky.
  • Používa v čo najväčšej miere zložky získavané z ekologického poľnohospodárstva.
  • Využíva výrobné technológie šetrné k životnému prostrediu tak, aby bola zachovaná kvalita vstupných materiálov a minimálna spotreba energie.
  • Na každom výrobku je opísané presné zloženie produktu podľa INCI smernice.
  • Nepoužíva syntetické farbivá, PEGy a žiadne zložky získavané z petrochemického priemyslu.
  • Je odporcom akéhokoľvek testovania na zvieratách.
  • Nepoužíva zložky získavané z geneticky upravovaných rastlín.
  • Redukuje množstvo obalov a používa recyklovateľné materiály.

100% BDIH certifikovaná kozmetika.

Kozmetické prípravky Logona sú dermatologicky testované na znášantlivosť a efektívnosť.


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Farby na vlasy

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Farby na vlasy