Nimbový šampón, Thera Neem Oil Shampoo 360ml

Ukľudňujúci šampón pre všetky typy vlasov a citlivú pokožku.

Nimbový šampón, Thera Neem Oil Shampoo 360ml

Predaj ukončený

Balenie: 1 ks 360ml

Ľutujeme, tento produkt už nie je v ponuke nášho obchodu.

Nimbový šampón, Thera Neem Oil Shampoo 360ml

Ukľudňujúci šampón pre všetky typy vlasov a citlivú pokožku.

Nimbový olej je už od nepamäti používaný k ošetreniu problematickej pokožky. Thera Neem šampón čistí a zjemňuje, obnovuje zdravie - vitalitu vlasov a pokožky. Neobsahuje žiadne škodlivé cehmikálie,mydlo ani syntetické voskové zahusťovadlá. Obsahuje zmes rastlinných zvlhčovačov a Pro Vitamín B5 k podpore rastu silných a zdravých vlasov a zdravej pokožky. Po použití šámponu Thera Neem budete spokojný so vzhľadom a vôňou vaších vlasov.

Nulový obsah: Sodium Laureth, Lauryl Sulfate
Vyrovnané pH.

Značka: ORGANIX
EAN:666183000079

Zloženie produktu

Melia Azadirachta (Botanical Extract Blend of Certified Organic Neem Leaf), Matricarie Chamomile L (Camomile), Arnica Montana (Arnika), Pinus (Pine Bark), Ocimum Basilicum and Prunus Cerasus (Basil and Cherry Bark), Sodium C14 - C16 Olefin Sulfonate, Polysorbate 20, Decyl Polyglucoside, Lauramide, PEG 7 Glyceryl Cocoate, Melia Azadirachta (Wild Crafted Neem Oil), Glycerin, Sodium Chloride, Panthenol, Citric Acid, Parfum (Grapefruid Fragrance from Essential Oils)

Dávkovanie a použitie

Naneste na vlhké vlasy a vmasírujte do pokožky. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút, potom vlasy dôkladne opláchnite. Pre ešte lepší výsledok použijte náš Thera Neem kondicionér.

Nimbová kozmetika Thera Neem Organix

Nimbová kozmetika Thera Neem je z ekologicky pestovanej nimby. Všetky prípravky sú založené na prírodnej, prevažne bylinnej báze. V Indii, kde sú suché letá a páli horúce tropické slnko, sa stalo tradíciou užívať nimbovu kozmetiku.

Nimbový olej rýchlo uľaví suchej pokožke, pretože sa do nej ľahko vstrebáva, pomáha hojiť jej poškodené vrstvy a umožňuje udržať jej prirodzenú rovnováhu. Tieto vlastnosti umožňujú nimbe obmedziť tvorbu vrások, a to tým, že pomáhajú koži udržovať jej pružnosť.

Nimba dokáže liečiť poškodenie kože spôsobené ultrafialovým žiarením, a tiež dokáže aj predchádzať predčasnému starnutiu pokožky.

Thera Neem výrobky nie sú testované na zvieratách.


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Šampóny a kondicionéry

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Šampóny a kondicionéry