Joda Organika v tekvicovom oleji 250 ml

Certifikovaný a klinicky skúšaný organický jód pre zdravú štítnu žľazu v lahodnom tekvicovom oleji

Joda Organika v tekvicovom oleji 250 ml

44.95,-   s DPH  (pôvodná cena 48.90,- EUR)

Balenie: 1 ks 250 ml

  ks 

Tovar ste pridali do nákupného košíka 🙂

Dostupnosť

Skladom u dodávatela

Expedícia

Do 2 dní

Cena dopravy

Poštovné grátis od 50 €

 
Dodávateľ

NIGMA

Joda Organika v tekvicovom oleji 250 ml

Certifikovaný a klinicky skúšaný organický jód pre zdravú štítnu žľazu v lahodnom tekvicovom oleji

JODA ORGANIKA® - olejovitá forma je pilotný produkt obsahujúci makromolekulu organickej formy jódu naviazanú na tekvicový olej. Produkt bol preverený aj v klinickej štúdií v Univerzitnej nemocnici Bratislava – Nemocnica akademika Ladislava Dérera, kde bol potvrdený jeho rýchly účinok. Tekvicový olej najvyššej kvality zároveň dopĺňa organickú formu jódu o prirodzene obsiahnuté vitamíny a minerálne látky. Ďalšou príjemnou výhodou je jeho lahodná chuť.

 • prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy
 • prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy
 • podporuje imunitu
 • prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému
 • upravuje hladinu cholesterolu v krvi
 • podporuje plodnosť a zdravý vývoj dieťatka už v mamičkinom brušku
 • prispieva k normálnemu rastu detí
 • napomáha pri problémoch s osteoporózou, zvýšenou lámavosťou kostí, pri bolesti a zápalov chrbta, kĺbov a svalov
 • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
 • rýchly účinok potvrdený klinickou štúdiou
 • vitamíny a minerály prirodzene obsiahnuté v tekvicovom oleji najvyššej kvality
 • lahodná chuť

Výživový doplnok s organickou formou jódu bol vyvinutý na základe najnovších poznatkov vedy a potrieb ľudského organizmu, predovšetkým endokrinného systému. Organická forma jódu, ktorá sa nachádza práve v JODE ORGANIKE® , je potravou potrebnou pre správne fungovanie jednotlivých žliaz nášho endokrinného systému.

Okrem regulácie správnej funkcie endokrinného systému má JODA ORGANIKA® silný antioxidačný, imunostimulačný, reparačný efekt, ktorý je dosahovaný jej jedinečným zložením a synergiou jednotlivých komponentov, ktoré sú v nej obsiahnuté.

JODA ORGANIKA® chráni ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi. V prípade poškodeného a chorého organizmu pomáha navodiť normálny (fyziologický) stav.

JODA ORGANIKA® - olejovitá forma je produkt, ktorého základom sú látky rastlinného pôvodu, obsahujúci viaceré účinné zložky prospešné pre zdravie človeka. Dominantnú funkciu v súhrne jedenástich biologicky aktívnych látok zohráva jód, ktorý je v organickej forme a fyziologickej koncentrácii včlenený do systému účinných komponentov vhodným, jedinečným a originálnym technologickým postupom. Jódu sa pripisuje veľká antioxidačná a imunostimulačná aktivita a schopnosť vytvárať s látkami podobného charakteru synergizmus, vďaka ktorému je výsledný účinok tohto produktu niekoľko krát vyšší v porovnaní so súhrnom účinnosti aktívnych látok podávaných jednotlivo.

Prípravok JODA ORGANIKA®- olejovitá forma bol vyvinutý na základe najnovších poznatkov vedy a predstavuje produkt novej generácie, vyznačujúci sa silným antioxidačným, imunostimulačným, reparačným a substitučným efektom. Prípravok pomáha chrániť ľudský organizmus pred škodlivými látkami a voľnými radikálmi a u poškodeného, či chorého organizmu prispieva k obnoveniu normálneho fyziologického stavu.

Značka: Joda Organika
EAN:8588004639003

Zloženie produktu

Denná dávka obsahuje:v 10 mlv 2,5 ml
Jód150 µg 100% *RVH38 µg
Vitamín E2,05 mg 17% *RVH0,5 mg
Kyselina linolová4,4 g1,1 g
Kyselina olejová3,8 g1,0 g
Kyselina palmitová1,3 g0,3 g
Kyselina stearová0,54 g0,1 g

*RVH – Denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok

Dávkovanie a použitie

Odporúčaná denná dávka výživového doplnku JODA ORGANIKA®- olejovita forma dospelí- 10 ml deti – 2,5 ml

Denná dávka prípravku pre dospelých (10 ml) obsahuje približne 150 µg jódu, čo je (100%) odporúčaného množstva denného príjmu organického jódu.

Denná dávka prípravku pre deti (2,5ml) obsahuje približne 38 µg jódu, čo je približne 25% odporúčaného množstva denného organického príjmu jódu.

Denne užiť ráno po jedle. Zapiť cca 2 dcl čistej vody a počas užívania zvýšiť pitný režim! (1liter čistej vody na 30 kg váhy človeka denne) Nedostatok jódu a jeho dôsledky pre ľudský organizmus S nedostatkom jódu sa začínajú fyziologické komplikácie a nastupujú civilizačné choroby, ako je ateroskleróza, infarkt, cukrovka, osteoporóza, chronická únava, psychické problémy, nadváha – obezita, náhle chudnutie, nespavosť, zhoršenie pleti, či kvality nechtov a vlasov, ako aj celková slabosť ľudského organizmu. Nedostatok jódu v ľudskom tele môže zapríčiniť zníženú funkciu štítnej žľazy, čo môže následne viesť k rôznym závažným ochoreniam. K zníženiu rizika spomenutých, ale i mnohých iných ochorení súvisiacich práve s nedostatkom jódu dopomáha výživový doplnok JODA ORGANIKA®- olejovita forma, ktorý môže prispieť k obnoveniu správnej funkcie štítnej žľazy a zároveň fyziologickej harmónii ľudského organizmu. Indikácie Jód prispieva k správnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a k správnemu fungovaniu štítnej žľazy. Jód prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Jód prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Jód prispieva k udržaniu zdravej pokožky. Jód prispieva k normálnemu rastu detí. Jód prispieva k správnej kognitívnej funkcii. Vitamín E prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom

Výživový doplnok JODA ORGANIKA®- olejovita forma je obvykle dobre znášaný. Pri jeho dlhodobom užívaní neboli pozorované žiadne nežiaduce účinky.

Nežiaduca interakcia s inými, súčasne podávanými liekmi, nie je známa.

Prípravok uchovávajte mimo dosah detí ! Prípravok nesmie byť používaný po uplynutí doby použiteľnosti uvedenej na obale. Skladujte dobre uzatvorený na suchom mieste pri teplote15-25°C,chráňte pred priamym slnečným žiarením a sálavým teplom.

Doplňujúce informácie

Podľa nariadenia Európskeho parlamentu a rady ES č. 1924 z roku 2006, nemôžu byť žiadnym potravinám priraďované iné výživové a zdravotné tvrdenia okrem povolených. Všetky informácie o výživových a zdravotných tvrdeniach uvedené na našej stránke pre produkt Joda Organika v tekvicovom oleji 250 ml sú len súborom informácií voľne prístupných z domácich a zahraničných informačných zdrojov a za žiadnych okolností nie sú dôkazom o skutočnom pôsobení potraviny prípadne jej nutričných a liečivých účinkoch. Pokiaľ chce spotrebiteľ presné informácie podložené odbornými a vedeckými štúdiami je dôležité oboznámiť sa s nimi prostredníctvom všetkých dostupných odborných zdrojov. Možné pozitívne ale aj nežiadúce účinky Joda Organika v tekvicovom oleji 250 ml treba pred použitím vždy vopred konzultovať so svojím lekárom!


Zdieľať informácie o produkte:

             

Hodnotenie

Produkt zatiaľ nebol hodnotený. Povedzte svoj názor ako prvý!


Minerály a stopové prvky

Odporúčame sa pozrieť aj na príbuzný tovar zo sekcie Minerály a stopové prvky